TARGI TOOLEX 2019

W dniach 1-3 października w Sosnowcu odbędą się 12. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX. To  jedno z najważniejszych branżowych spotkań, które każdego roku przyciąga czołowe firmy z Polski i zagranicy. TOOLEX to ostatnie wydarzenie tego typu w tym roku, na którym tradycyjnie nie zabraknie firmy STIGO. Jest to niepowtarzalna okazja do wymiany wiedzy i doświadczenia oraz nawiązania nowych kontaktów. Zapraszamy do pawilonu A, stoiska 310.

Na targach TOOLEX tradycyjnie nie zabraknie naszych specjalistów, którzy opowiedzą o korzyściach z użytkowania oprogramowania APM+ – systemu do zarządzania narzędziami skrawającymi. Pozwala na stworzenie przejrzystej listy produkcyjnej dla konkretnego zamówienia. Dzięki temu modułowi możemy ustandaryzować metody pracy, w łatwy sposób archiwizować oraz wyszukiwać zamówienia. Na targach TOOLEX zaprezentowane zostaną:

Na targach TOOLEX zaprezentujemy również znakowarki mikroudarowe i laserowe, maszyny do cięcia plazmowego Swift-Cut oraz przecinarki plazmowe firmy Hypertherm.

Do zobaczenia za tydzień!

Targi TOOLEX 2019
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ