Warning: A non-numeric value encountered in /home/ktcad/ftp/10APM2016/wp-content/plugins/fusion-builder/shortcodes/fusion-youtube.php on line 99

Oprogramowanie APM+

Advanced Production Management +

Jedyny, samodzielny program wspomagający zarządzanie narzędziami w firmie świadczącej usługi w zakresie obróbki skrawaniemAPM+ to narzędzie, dzięki któremu wiemy, co się dzieje z naszymi narzędziami (skrawającymi, specjalnymi, pomiarowymi, a także mocującymi) i nie tylko. APM+ ma budowę modułową, dzięki czemu firma może rozwijać się w lepszym zarządzaniu procesem w miarę swoich potrzeb.

APM+ Twoje oszczędności - oprogramowanie APM

Zarządzanie narzędziami?

Tylko z APM+! Napisz lub zadzwoń, odpowiemy na wszystkie pytania.

KONTAKT

Wdrożenie APM+ to wielki krok w stronę Przemysłu 4.0

Moduł podstawowy APM+ stanowi bazę do rozbudowy oprogramowania wedle własnych potrzeb. Moduł podstawowy pozwala stworzyć przejrzystą listę operacji w postaci drzewa produktu dla każdego zlecenia produkcyjnego. Na takiej liście możemy dołączyć różnego rodzaju pliki z dokumentacją techniczną produktu, arkuszami kalkulacyjnymi, jak również podpiąć projekty CAD, CAM. Dzięki temu, wszystkie potrzebne dokumenty dotyczące produktu znajdują się w jednym miejscu.

Rozwiązanie świetnie sprawdzi się w przypadku pracy na większej ilości stanowisk komputerowych w firmie. Każdy komputer podpięty do sieci będzie miał dostęp do udostępnionych informacji. Ograniczona zostaje w ten sposób ilość papierowej dokumentacji. Moduł podstawowy daje możliwość archiwizacji wykonanych zleceń produkcyjnych. Wywołanie już raz wprowadzonego zlecenia pozwala na skrócenie czasu pracy na etapie uruchamiania produkcji.

Zobacz co zyskasz z APM+

standaryzacja-procesu-produkcyjnego

Standaryzacja procesu produkcyjnego

skrocenie-czasu-przezbrojen-maszyn

Skrócenie czasu przezbrojeń maszyn

zmniejszenie-kosztow-zakpu-narzedzi

Zmniejszenie kosztów zakupów narzędzi

wzrost-jakosci-produktow-dzieki-modulowi-quality

Wzrost jakości produktów dzięki modułowi Quality+

doskonale-narzedzie-podczas-wprowadzania-nowry-iso-9001

Doskonałe narzędzie podczas wprowadzania normy ISO 9001

zmniejzenie-czasow-przestojow-maszyn

Zmniejszenie czasów przestojów maszyn

Poznaj możliwości APM+

Zobacz moduły systemu do zarządzania narzędziami skrawającymi i rozpocznij pracę z APM+

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

stigo kontakt

  FirmaOsoba fizyczna
  ZGODA NA KONTAKT W CELU ODPOWIEDZI NA ZAPYTANIE

  Wyrażam zgodę przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez STIGO SP. Z O.O. w Krakowie w celu odpowiedzi na zgłoszone pytanie lub sprawę oraz oświadczam, że zapoznałem/-am się z poniższą informacją o administratorze i przetwarzaniu danych oraz akceptuję poniższą Politykę Prywatności.

  WYMAGANE

  ZGODA NA WYSYŁKI MAILOWE

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od STIGO SP. Z O.O. w Krakowie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, dotyczących produktów i usług oferowanych przez STIGO SP. Z O.O. SP.K. w Krakowie.

  TAKNIE

  ZGODA NA KONTAKT TELEFONICZNY

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym numeru telefonu) podanych przeze mnie w formularzu przez STIGO SP. Z O.O. w Krakowie dla celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

  TAKNIE

  Polityka prywatności i przetwarzanie danych

  Zapraszamy do naszej siedziby!

  Stigo Sp. z o.o.

  ul. Longinusa Podbipięty 29
  31-980 Kraków
  www.stigo.com.pl
  NIP: 6762422470

  logo STIGO