Warning: A non-numeric value encountered in /home/ktcad/ftp/10APM2016/wp-content/plugins/fusion-builder/shortcodes/fusion-youtube.php on line 99

Zarządzanie narzędziami

Moduł Tool+

Moduł Tool+ jest ściśle związany z obróbką skrawaniem. Funkcjonalności modułu przeznaczone są dla działu przygotowania produkcji (programistów CNC, technologów, konstruktorów), magazynierów, ustawiaczy. Korzystając z modułu zarządzania narzędziami posiadamy wszystkie niezbędne informacje o narzędziach m.in. lokalizacja narzędzi, szczegółowa geometria narzędzi, ilość narzędzi w firmie, modele 3D narzędzi, parametry obróbki, sposób mocowania narzędzia. Dla każdego typu narzędzia możliwe jest zdefiniowanie operacji i materiału obrabianego.

Zarządzanie narzędziami?

Tylko z APM+! Napisz lub zadzwoń, odpowiemy na wszystkie pytania.

KONTAKT

Tworzenie list narzędzi w APM+

Moduł Tool+ wyposażony jest w kreator kompozycji narzędzi. Funkcja ta pozwala na dobór oprawki narzędziowej z odpowiednim stożkiem do uchwytu narzędzia skrawającego. Biblioteka narzędzi Tool+ pozwala przechowywać skompletowane narzędzia, w ten sposób osoba na stanowisku ustawiacza posiada sprecyzowane informacje odnośnie lokalizacji narzędzia w firmie. Tool+ to również biblioteka wszystkich narzędzi wykorzystywanych w procesie obróbki skrawaniem.

Ponadto dzięki Tool+ możemy tworzyć listy narzędzi wykorzystywanych w procesie technologicznym. Do każdej listy narzędzi możemy dodać skompletowane narzędzia, czyli np. głowicę wraz płytkami skrawającymi i oprawką. Program pomaga dobrać odpowiednie komponenty tak, aby do siebie pasowały. Każde narzędzie skrawające, bądź komplety narzędzi możemy wydawać bezpośrednio na pracownika, maszynę, halę produkcyjną, bez konieczności tworzenia listy narzędzi.

Chcąc efektywniej zarządzać gospodarką narzędzi skrawających Tool+ będzie idealnym rozwiązaniem.

Film przedstawia tworzenie listy narzędziowej pod zlecenie produkcyjne. Na filmie korzystamy z gotowych kompozycji narzędzi utworzonych w APM+.
Zobacz jak wyszukać narzędzia, jak utworzyć listę narzędzi i ją wyeksportować do systemu CAM.

Zobacz co zyskasz z APM+

standaryzacja-procesu-produkcyjnego

Standaryzacja procesu produkcyjnego

skrocenie-czasu-przezbrojen-maszyn

Skrócenie czasu przezbrojeń maszyn

zmniejszenie-kosztow-zakpu-narzedzi

Zmniejszenie kosztów zakupów narzędzi

wzrost-jakosci-produktow-dzieki-modulowi-quality

Wzrost jakości produktów dzięki modułowi Quality+

doskonale-narzedzie-podczas-wprowadzania-nowry-iso-9001

Doskonałe narzędzie podczas wprowadzania normy ISO 9001

zmniejzenie-czasow-przestojow-maszyn

Zmniejszenie czasów przestojów maszyn

Poznaj możliwości APM+

Zobacz moduły systemu do zarządzania narzędziami skrawającymi i rozpocznij pracę z APM+

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

stigo kontakt

  FirmaOsoba fizyczna
  ZGODA NA KONTAKT W CELU ODPOWIEDZI NA ZAPYTANIE

  Wyrażam zgodę przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez STIGO SP. Z O.O. w Krakowie w celu odpowiedzi na zgłoszone pytanie lub sprawę oraz oświadczam, że zapoznałem/-am się z poniższą informacją o administratorze i przetwarzaniu danych oraz akceptuję poniższą Politykę Prywatności.

  WYMAGANE

  ZGODA NA WYSYŁKI MAILOWE

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od STIGO SP. Z O.O. w Krakowie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, dotyczących produktów i usług oferowanych przez STIGO SP. Z O.O. SP.K. w Krakowie.

  TAKNIE

  ZGODA NA KONTAKT TELEFONICZNY

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym numeru telefonu) podanych przeze mnie w formularzu przez STIGO SP. Z O.O. w Krakowie dla celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

  TAKNIE

  Polityka prywatności i przetwarzanie danych

  Zapraszamy do naszej siedziby!

  Stigo Sp. z o.o.

  ul. Longinusa Podbipięty 29
  31-980 Kraków
  www.stigo.com.pl
  NIP: 6762422470

  logo STIGO